BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pensininkinis savaitgalis

Paskutinį savaitgalį praleidome kaip tikri pensininkai: vasarnamyje prie šiaurės jūros, kur daugiausia atostogauja vokiečių senukai ir aiką leidžia rydami Bratwurst ir Sauerkraut (čia pasak mano brangiojo, kad jie daugiau nieko nevalgo) ir užsigerdami alučiu ir trindami pilvus prieš televizorių.O tada keliauja pasivaikščiojimui prie jūros. Kadangi vėjuota, ilgai neužsibūna, mauna atgal, pasiklauso schlagerių ir eina miegoti.

Tiesa, bratwurst ir schlagerių nebuvo, tačiau visa kita labai panašiai - ypač turint omeny, jog važiavom kartu su uošviais. Teko valgyti nerealiai daug, viaską užsigerti nerealiu kiekiu alaus, po to dar valgyti pyragą (special danišką, kur ubuolienė sluoksniuojama su sausainių trupiniais ir užklojama kalnu grietinėlės) žiūrint TV ir kokį kartą per dieną išeiti pasivaikščioti prie jūros.

Beje, nebūčiau visai “nekreizėjus”, bet išsimaudžiau Šiaurės jūroje ir taip laimėjau lažybas.

Vieną dieną nusprendėm nuvykti į tokį mažą miestuką Lemvig (iš tiesų priežastis buvo nuspirkti daugiau alaus). Šalikas ant galvos - tai vokiškas būdas saugotis nuo vėjo. Padeda.

O pats miestukas atrodo taip:

Kadangi šeštadienis Danijoje yra visuotinio šopingo diena, tai visi kaip pamišę pirkaliojos ir grūdaliojos tarp parduotuvių:

Tuo tarpu bažnyčios varpai skambino kurtinančiai, bet nemanau, jog iš šopingo manijos galima pritraukti bent vieną daną:

kai parduotuvių atidarymo laikas toks trumpas, niekam nerūpi dvasiškumas. O pasak pas vieną iš mano danijos draugių užėjusių mormonų, danai siaubingi ateistai ir juos labai sunku atversti. Kas iš esmės yar gerai, nes atversti lengva tik itin trapias ir į visokias priklausomybes linkusias asmenybes. Ir lietuviai, deja, dažnai tokie yra (dėl ko tikėjimo žodžiai ir pan. dalykai klesti ir bujoja).

Svarbiausi dalykai, nuveikti per savaitgalį - priaugti 2 kg, išbandyta Šiaurės jūra, sudarytas svečių sąrašas (pleriminarus) vestuvėms ir “uždirbtos” 500 kr (anyta nusprendė, kad esam per biedni).

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. oj, net uzpavydejau:D

 2. skaitydama pasilinsminau kaip reikiant ((: sakyčiau visai netgi neblogas savaitgalis!

  o kaip vanduo siaures juroj? suresnis nei baltija? is ko lazinotes? (:

 3. GG:

  vanduo panašus į baltijos, tik šaltesnis (brrr). Laimėjau savaitę vien mano mėgstamo maisto valgymo (nes brangusis baisiai išrankus ir nevalgo to, ką aš mėgstu)

 4. Inga:

  Nerealu! Siaip,man patiktu toks pensininku poilsis (nors siandien vaziuociau - noriu atostogu!!!), bet su kokiu geru mesytes gabaleliu, zidiniu, vynu, knygomis, pasivaiksciojimais prie juros ir visokiu kitokiu relaxu, bet be uosviu (galetu man tas 500 palikti i vokeli idetas hehe)

 5. po_stalu:

  kada updeitas bus?:)

 6. klausyk, o kur tu dingai? (:

Rašyti komentarą