BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

IKEA!

Gyvenimas naujoj vietoj Skandinavijoje visada prasideda IKEA. Nesvarbu, ar besikraustant nuskilo puodelių krašteliai ar apskritai įsikraustęs teradai šaldytuvą ir šiukšlių dėžę. Visada bus ką nusipirkti, o be visa ko, apsilankymas IKEA atitinka kitų šalių “house-warming parties”.
Taigi, nors po įsikraustymo praėjo kažkiek laiko, vis dėlto į IKEA teko keliauti. Brangusis atliko logistikos tyrimą, mat nors Kopenhagoje yra dvi IKEA parduotuvės, abi jos yra priemiesčiuose. Vis dėlto autobuse į Gentofte autobuso vairuotojas mus patvirtino “ya, this is IKEA bus”.
Pati IKEA buvo tokia pati kaip visos iki šiol matytos. Brangusis buvo apžavėtas. Aš taip pat. Tiesiog kažkas tokio yra visame verslo koncepte: maži apartamentukai su tikrais baldais, netgi daiktais stalčiuose ir žaisliukais kūdikio lopšyje. O dar daugybė keistų (dažniausiai tai reiškia - bjaurių arba tiesiog pasibaisėtinų) daiktų…
Kai mūsų krepšeliai jau buvo puspilniai (indelių prieskoniams, firminio kojų kremo ir vanile kvepiančių žvakių), nusprendėm papietauti.

Oooooooo….

Svenska köttbullar… kaip aš jų buvau pasiilgus.. su uogiene… su rudu padažu… su vėliavėle…

Rojus, ne kitaip.
Brangusis tuo tarpu, kaip tikras danas, atsisakė patiekalų su švediškom vėliavom. Valgė vaikišką makaronų porciją, ir kadangi jos nepakako, dar pyrago, stiklinę pieno, 3 stiklines Sprite ir du kukulius iš manęs paslapčiom.

Dabar galvoju, kaip nusigauti ten VĖL, vien dėl kukuliukų verta…

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. rugeveja:

  Neblogai pareklamavai Ikea:))) Istiesu ten parduotuve pilna visokiu gerybiu! O tu kukuliuku foto tai gal ir nereikejo, tik pavydas sukilo:)) Nes prisiminus kaip mes juos valgem laive….mmmm….skanu!!!:)))

 2. yay! ikea! ((:
  as galvojau tik svediskose ikea duoda tuos svediskus šiotbulius..

 3. GG:

  Shiny - nea, net JAV IKEA tik švediškus kukuliukus serviruoja :)

 4. indraya:

  nuu, kas updatins bloga?x

 5. Kukuliukai!
  Uzvakar buvau IKEA. Susinervinau, kad isvaziuoju po menesio i Lt ir negaliu nieko pirkti :)

 6. Pigiai vežame kokybiškus ir nebrangius baldus ir kitas prekes iš garsios Švedų parduotuvės IKEA Lenkijoje. Važiuojame kiekvieną savaitę. Labai didelis pasirinkimas iš internetinio katalogo. Pristatome pas klientą į visus Lietuvos miestus. Galime surinkti baldus Jūsų namuose. Teisingos parvežimo kainos. Išrašome sąskaitas-faktūras. Tel. LT: +370 68 460 244, tel. PL: +48 600 424 998; e-mail: ikeabaldai@gmail.com; skype: ikeabaldai; www: http://www.ikeabaldai.com.

Rašyti komentarą