Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-09-07

Kopenhagos parkų šturmas: 1 dalis

Publikuota: Kita

Paskutiniu metu su brangiuoju pradėjom “parkų šturmą”. Visa šios nuostabios veiklos esmė yra pamatyti kiek galima daugiau miesto gražiosios pusės, kol neatėjo žiema, ir nors kiek išvaikščioti mano kepamus pyragus (kadangi kelnės, kaip žinia, nuolat mėgsta trauktis).
parkų šturmą pradėjome nuo karališkojo (kaip gi kitaip) Frederiksberg Have.Parkas mus pasitiko itin aukšta gyvatvore. Paėję nemažai metrų radom įėjimą, kuris pasirodė esąs…labirintas. Iš pradžių pasiklydom. Ta proga padarėm pasiklydusių labirinte išraišką:


Po to radom kelią ir baisiai savimi patenkinti įsiveržėme į kažkokį mini alaus party. Atsiprašėme, apsisukome ir nuėjom toliau. Toliau radom nemažai vestuvininkų, pozuojančių nuotraukoms tarp karališkųjų ančių, karališkosiose valtyse arba ant karališkosios pievelės:

Parko šturmą teko sustabdyti dėl baisiai gurgiančio skrandžio ir varvančios nosies. Bet kokiu atveju, motyvacijos toliau keliauti nenumalšino (o apie tai parašysiu kitame įraše).


Atgal į: Kopenhagos parkų šturmas: 1 dalis