Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-08-23

šokoladizmas

Publikuota: Kita

penktadienis, kaip visada - pyrago diena :D
Šįkart pyragas buvo ne vienas, nes ir progų pasitaikė keletas.
Pirmiausia, teko sudalyvauti Kopenhagiečių meet’e. Tiesa, mūsų buvo nedaug: trys moteriškės (hehe, kaip pasisendinau) ir dvi mergytės. Ta proga išbandžiau ir Kopenhagos metro bei Frederiksberg parduotuvių ir visokio gėrio centrą (a la Akropolis). Didelio gėrio neradau, kadangi nelabai ir ieškojau - pirkau viso labo telefono papildymą, kurį paslaugi pardavėja man dar ir suvedė į tel.  Geriausias dalykas, be abejo, buvo galimybė keletą valandų pašnekėti apie šį bei tą, pagerti kartu kavos, pasidalinti įspūdžiais ir nuoskaudom…

Taigi, šitam meet’ui keptas pyragas vadinasi (mano galvoje) Kakavinis pyragas Nr. 001
O daromas jis taip:
Ėmiau  po puodelį miltų, cukraus, karšto vandens. taip pat apie 50g tirpinto sviesto ir pusę puoduko kakavos. dar 1 kiaušinį (M/L dydžio) ir 2 šaukštelius kepimo miltukų. Visą gėrį reikia gerai išmaišyti (geras išmaišymas yra pyrago pagrindas) ir kepti riebalais išteptoje formoje, 180 laipsnių temperatūroje apie 30 min.
Rezultatas (su daugybe cukraus pudros):mmmm…

Kitas pyragas kol kas neprapjautas, vadinasi “Semi-fudge” (keptas MB sugrįžimo proga), kadangi turi daugybę riebalų ir cukraus, bet beveik jokių miltų :D gal šitą gėrį kol kas pasilaikysiu (neragavus geriau nerekomenduosiu).

Dar naujienų - šiandien visą dieną lyja. Todėl pirmą pusdienį dedikavau namų tvarkymui, toliau žiūrėsim kas bus :D Gal baigsis ir lietus…


Atgal į: šokoladizmas