Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-09-06

Adaptacija

Publikuota: Kita

Pastaruoju metu nerašiau. Sunkus metas. Adaptacija.

Dalykas tas, kad svečioj šaly gyvenant su “vietiniu” brangiuoju adaptuotis reikia dvigubai. Reikia nemažai pastangų, kad pralaužtum ilgai saugota konservatoriaus lukštą ir įkalbintum, pavyzdžiui, ragauti kitokioj kepykloj keptos duonos, nei jis yra įpratęs nuo kūdikystės. Arba sudėlioti sumuštinį kiek kitokia tvarka, nei reikalauja nerašytos taisyklės.

PRIEŠISTORĖ
Visus ilgus metus brangusis praleido Lietuvoj, kur tikrą danišką karališką duoną keitė maximos penkiagrūdė, kepenų paštetą - lydytas sūris, penkiasdešimt įvairių rūšių tikrų turkų parduodamų kebabų - Čili picos.
Dabar Kopenhagoj atėjo metas man išragauti vietines gėrybes. Didžiausia problema, kad aš nuolat noriu išbandyti kažką kitą, užuot pirkusi laiko patikrintą produktą.

Mano dėka brangusis savo gimtoj šaly pirmą kartą paragavo dviejų naujų silkės rūšių, dviejų naujų sūrių, visai neblogos ekologiškos kavos ir 4 rūšių sausainių. Priedo sugebėjau įrodyti, kad ne vien Lietuvoj galima rasti varškės ir bandelių su aguonomis.

Iš kitos pusės, tikri priešpiečiai man dabar jau tokie:

Juoda duona su silke ir kario salotom bei su skumbre pomidorų padaže. Ir, žinoma, su skrudintų svogūnų viršūnėle.
Tradiciškiau nebūna.


Atgal į: Adaptacija